Hľadáme kolegyňu / kolegu na pozíciu ADVOKÁT / ADVOKÁTSKY KONCIPIENT

SCHIN & MAJDÚCH legal s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Galvániho 15/C
Pracovná oblasť
Právo a legislatíva
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 200 EUR / Mesiac
Plat koncipient: 900 - 1 200 EUR + bonusy + provízie
Plat advokát: dohodou (obvykle formou mesačného paušálu + bonusy + provízie)
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
Čaká vás u nás rôznorodá práca na projektoch súvisiacich najmä s obchodným právom, technológiami, duševným vlastníctvom a nehnuteľnosťami. Budete zastupovať širokú paletu klientov - od tradičných korporácií, inovatívne a dravé technologické firmy až po individuálnych klientov.
Advokát. Ak ste komunikatívni, radi vás necháme pracovať s klientom a vyjednávať rokovania. Ak pracujete radšej sami, tiež pre vás máme zaujímavé zadania. Budete mať k dispozícii šikovných juniorných kolegov a môžete sa podielať na ich vedení.
Advokátsky koncipient. Na vašom zaškoľovaní bude pracovať viacero senior advokátov, čím získate dobrú spätnú väzbu k vašej práci. Súčasťou práce je pomoc pri riadení nášho StartUp Legal Acceleratora, ktorým pomáhame mladým firmám akcelerovať ich rast. Umožníme vám pracovať s klientom a zoznámime vás so všetkými stránkami života advokátskej kancelárie. Hľadáme právnika s min. 1 rokom praxe v advokácii po VŠ.
Požiadavky na zamestnanca
Hľadáme k sebe šikovného a pracovitého právnika, ktorého baví právo, chce sa v ňom ďalej rásť a nebojí sa náročných projektov. Vyžadujeme kvalitnú angličtinu/nemčinu (písmom).
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca na homeoffice a veríme aj v teleworking
- challenging projekty, ktoré bavia
- nárokové bonusy a provízie podľa projektov
- ľudskú atmosféru (korporátne procesy veľmi neriešime)
Informácie pre uchádzača
Informácie o nás nájdete na www.smlegal.sk.
CV nám pošlite na office@smlegal.sk a nezabudnite na motivačný list a súhlas so spracúvaním osobných údajov.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme advokátska kancelária založená a riadená súrodencami. Náš tím 8 právnikov má viac ako 65 rokov kolektívnych skúseností v česko-slovenskej advokácii. Pri práci spájame tradičné právnické disciplíny s najnovšími technológiami. Poskytujeme inovatívne a pragmatické právne riešenia, ktoré skutočne fungujú a chránia klienta.
Špecializujeme sa najmä na oblasti IT/Telekomunikácie, Právo duševného vlastníctva, Nehnuteľnosti, Obchodné právo, Spory, Pracovné právo, Rodinné právo/ Občianske právo, GDPR.
Galvániho 15/C, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Oliver Majdúch