Recepčná butikového luxusného hotela

Second Division s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj
Adresa
Odborárska 7,Banka
Administratíva, Cestovný ruch, Gastronómia, Marketing a reklama, Obchod
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
750 - 800 EUR / Mesiac
800 EUR+ % z tržieb
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
10.11.2017
Náplň práce
Praca recepčnej medz.hotela.Butikovy hotel GRAND BOUTIQUE HOTEL s 25 luxusnymi izbami,reštauraciou MILLENIUM ,stabilnou obsadenostou ponuka poziciu 1 dennej recep%cnej .Praca 2 dni,2 dbni volno, plat 750- 800 brutto+ % z tržieb predaja.Plat podla praxe a vysledkov. Recepčna zabezpecuje ubytovanie a odubytovanie hosti,zučtovanie pobytov ,vybavovanie rezervacii,marketingove služby s riaditelom hotela,administrativu,pomoc na inych strediskach butikoveho hotela.
www.grandboutiquehotel.sk
Požiadavky na zamestnanca
Prax v hotelierstve alebo gastronomii,anglicky alebo nemecky jazyk aktivne,praca s internetom. Komunikativnost a prijemne vystupovanie.
Zamestnanecké výhody, benefity
Stabilna praca,vyborny plat, 3x denne strava,benefoty,odmeny % z tržieb
Informácie pre uchádzača
žiadosti so životopisom zasielajte na lareine@sergijo.sk.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnost zabezpečuje vedenie personálu prevadzkuje hotel GRAND BOUTIQUE HOTEL v Piestanoch a ponuka volne pozicie pre skusenych a ambiciozych zamestnancov v hoteliérstve a gastronomii. Krasny hotel s 25 izbami a luxusnymi apartmanmi,s vysokou celoročnou obsadenostou.
Zaujímavá práca v zahraničnom time,medzinárodnom hoteli , výborné platové podmienky: 600 EUR v cistom+ % min.100-150 EUR mesačne podla schopnosti recepčnej ponukať služby.
Požadujeme len zaujemkyne o stabilnu pracu v gastronomii a hotelierstve.
Parkova 45, BRATISLAVA, Slovensko
Kontaktná osoba: Kolarova
Tel.: 0903312651