ČAŠNÍK-čašnička hotela

Second Division s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj
Adresa
GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO,luxury boutique hotel,Odborárska 7,Piešťany-Banka
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Gastronómia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
750 - 800 EUR / Mesiac
Plat 800 brutto+ tringelty cca 200-250 EUr + kvartalne odmeny
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Praca čašnika/ čašničky v hotelovej reštaurácii Millenium,vydaj jedal ala cart menu, alebo menu pre pobyty. Starostilovasť o anglicky loby bar . Elegatne prostredie butikoveho hotela.
Požiadavky na zamestnanca
Vyučenie v odbore alebo prax min. 2 roky v restauraciach alebo hoteloch.
Zamestnanecké výhody, benefity
Stabilne zamestnanie, motivacne ohodnotenie, praca v medz.time hotela. Mesacny plat od 800 EUR brutto na zmluvu + tringelty cca 200-250 EUR, % z tržieb vyplacane ako kvartalne odmeny.
Informácie pre uchádzača
žiadost so životopisom a prehladom praxe zasielajte na director@grandboutiquehotel.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnost zabezpečuje vedenie personálu prevadzkuje hotel GRAND BOUTIQUE HOTEL v Piestanoch a ponuka volne pozicie pre skusenych a ambiciozych zamestnancov v hoteliérstve a gastronomii. Krasny hotel s 25 izbami a luxusnymi apartmanmi,s vysokou celoročnou obsadenostou.
Zaujímavá práca v zahraničnom time,medzinárodnom hoteli , výborné platové podmienky: 600 EUR v cistom+ % min.100-150 EUR mesačne podla schopnosti recepčnej ponukať služby.
Požadujeme len zaujemkyne o stabilnu pracu v gastronomii a hotelierstve.
Parkova 45, BRATISLAVA, Slovensko
Kontaktná osoba: Kolarova
Tel.: 0903312651