Asistentka predaja - full time

SEMPRE SHOES, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Eurovea, Pribinova
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
800 - 1 200 EUR / Mesiac
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
20.12.2019
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- obsluha zákazníkov na predajni, poradenstvo pri výbere
- poskytovanie informácií ohľadom vlastností a spôsobe použitia tovaru
- predaj tovaru
- práca s registračnou pokladňou, príjem reklamácií
- príjem a dopĺňanie tovaru
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- udržiavanie vizuálneho usporiadania predajne
- merchandising predajne a výloh
Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorý sa bude priamo a aktívne podieľať na predaji a servise zákazníkom.
Po predchádzajúcich skúsenostiach vieme, že potrebujeme samostatného človeka, odolného voči stresu, časovo flexibilného, pre ktorého bude práca prioritou.
Požiadavky na zamestnanca
• orientácia na trhu s módou, cit pre značku
• reprezentatívny vzhľad a príjemné
vystupovanie
• orientácia na klienta a na výsledok, motivácia
a schopnosť učiť sa
• ústretový prístup k riešeniu problémov
• časová flexibilita, spoľahlivosť, otvorenosť
• komunikatívne schopnosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame:
• zaujímajú a kreatívnu prácu v atraktívnom prostredí
• zamestnanecké výhody
• dobré platové podmienky a odmeny z tržieb
• zamestnanecká zľava
• stravné lístky (hradené v plnej výške zamestnávateľom)
• zaškolenie
Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis v SJ aj s FOTOGRAFIOU na e-mailovú adresu: benjamin.bednar@sempre.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
SEMPRE - Dámska a pánska značkové obuv, kabelky, opasky, peňaženky, šatky...
Spoločnosť SEMPRE s. r. o. bola založená v roku 1990. V súčasnosti máme online obchod a 2 luxusné predajne na Slovensku. Spolupracujeme s kvalitnými talianskými a poľskými výrobcami. Ďalej u nás nájdete aj tieto luxusné značky:
ALBANO, ARMANI JEANS, CALVIN KLEIN, CALVIN KLEIN JEANS, ELEGA, EMPORIO ARMANI, GANT, GEOX, GUESS, LOVE MOSCHINO, LAURA BIAGIOTTI, LIU JO, MICHAEL KORS, NAPAPIJRI, VERSACE JEANS, U.S.POLO, TOMMY HILFIGER.
SNP 19, Veľký Krtíš, Slovensko
Kontaktná osoba: Benjamín