Zdravotnický asistent/praktická sestra

SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Adresa
Masarykova 1018, Brno-Modřice
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 055 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními
předpisy
 odborné zdravotnické výkony
 práce s dokumentací klienta v Cygnus 2
 spolupráce s lékaři
 dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů
 koordinace týmu pečovatelů na směně
 pozice primární sestry pro určené klienty
Požiadavky na zamestnanca
Způsobilost k výkonu povolání praktické sestry/bratra
 zájem o oblast sociálních služeb
 empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů
 samostatnost a rozhodnost
 zodpovědnost
 výborné komunikační schopnosti
 zdravotní a trestní způsobilost
 základní znalost práce na PC
Mzdu odpovídající vašim zkušenostem od 1.055,-€
 příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %
 poukázky na volný čas, kulturu a zdraví
 bonusy za věrnost
 dotované stravování
 možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje
 trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě
 firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
 práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie
 možnost využití wellness a bazénu v budově
 práce v dostupnosti MHD, možnost zajištění ubytování
Společnost SeneCura je s více než 6 800 lůžky a s 81 zařízeními předním soukromým poskytovatelem péče v Rakousku a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a dlouholetou zkušeností v oblasti péče poskytuje jistotu klientům i v České republice, kde je SeneCura největším soukromým provozovatelem Domovů pro seniory a Domovů se zvláštním režimem (pro seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence). V SeniorCentrech SeneCura zajišťujeme zdravotní péči 24 hodin 7 dní v týdnu.
Masarykova, Brno-Modřice, Česká republika
Kontaktná osoba: Martin Krňávek
Tel.: +420777889011