špeditér

Septa s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Adresa
Trebisov,Ul.M.R.Stefanika v budove Alianzu
Pracovná oblasť
Špedícia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Špedícia
Ponúkaný plat
Informacie o platovych podmienkach pri osobnom pohovore
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
Februar
Termín nástupu
Februar
Náplň práce
Sprostredkovanie a zabezpecenie prevozu tovaru medzi klientom a dopravcom v ramci celej Europskej unie aj na Slovensku,
Požiadavky na zamestnanca
Aktivna znalost slovom aj pismom aspon jedneho cudzieho jazyka,praca s pocitacom,dobra komunikativnost,schopnost riesit problemy.
Zamestnanecké výhody, benefity
Moznost profesionalneho rastu,
Moznost vyssieho zarobku
Benefit-zamestnanecka zlava na pohonne hmoty na benzinovej pumpe Septa Oil
Informácie pre uchádzača
Zivotopis odoslat najneskor do konca januara na a.kril@septa.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme mladá,začínajúca,ale už prosperujúca firma. Venujeme sa špedičnej službe. Svojim klientom doma aj v zahraničí ponúkame profesionálne služby.
Komenského 2210/23, Trebišov, Slovensko
Kontaktná osoba: Božena Krilová