servisný technik deratizácie, dezinsekcie, dezinfekcie

Services PCm s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Pracovná oblasť
Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
850 - 1 000 EUR / Mesiac
Podľa dohody, plat je uvádzaný netto.
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2018
Termín nástupu
1.8.2018
Náplň práce
Vykonávanie preventívnej deratizácie, dezinsekcie a dezinfekcie u našich zákazníkov. Inštalácia ochranných systémov proti posedu a hniezdeniu vtáctva na území SR.
Požiadavky na zamestnanca
Bezúhonnosť, flexibilita, komunikatívnosť, chuť učiť sa novým veciam, spoľahlivosť, pracovitosť.
Zamestnanecké výhody, benefity
Služobné vozidlo a telefón aj na súkromné účely.
Informácie pre uchádzača
Prosíme o zaslanie životopisu na email: jana.slastanova@rentokil-initial.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme spoločnosť vykonávajúca preventívnu a akútnu deratizáciu, dezinsekciu a dezinfekciu, inštaláciu ochranných systémov proti posedu vtáctva a holubov na celom území SR. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, služobné vozidlo, telefón, možnosť pracovného postupu, zaujímavú prácu a naši zamestnanci pracujú samostane v teréne. Sme dobrý kolektív zakladajúci si na vzájomnej komunikácii, otvorenosti, profesionalite
Kopčianska 10, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Jana Slašťanová