Senior projektant

SIEBERT + TALAŠ, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Prievozská 4D
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
priebežne
Termín nástupu
ASAP
Náplň práce
Samostatné vedenie časti projektov v rôznych segmentoch vrátane komplexného riadenia pracovného tímu 3-5 pracovníkov.
Úplná príprava a realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa architektonická štúdia až po kolaudáciu.
Riadenie a koordinovanie jednotlivých častí stupňov projektu, komunikácia s investorom, technickým dozorom investora, dodávateľom stavby, dotknutými dodávateľmi a úradmi štátnej správy a samosprávy.
Priama zodpovednosť za tvorbu a dodržiavanie časového harmonogramu, rozpočtu projektu, náplne práce a výstupov.
Požiadavky na zamestnanca
VŠ vzdelanie II. stupňa stavebný inžinier
ArchiCAD, MS Office (MS Powerpoint, MS Excel, ev. aj MS Project)
znalosť projektovania v BIM vítaná
samostatnosť,flexibilita, kreativita, zodpovednosť, schopnosť viesť tím
Stručná charakteristika spoločnosti :
SIEBERT + TALAŠ je medzinárodná architektonická spoločnosť, sídliaca na Slovensku. Založená v roku 2002 partnermi Matejom Siebertom a Romanom Talašom, pracovala na širokej spektre projektov, od malých (svojou plošnou výmerou) až po veľké v oblasti bývania, kancelárií, hotelov, obchodu a služieb, logistiky a interiérového designu, zahŕňajúce územné plány s celkovou podlažnou plochou väčšou ako 3.000.000 m2. Súčasné projekty zahŕňajú novú autobusovú stanicu v Bratislave, významný mestský bod Bratislave. Zásluhou oboch partnerov spoločnosť získala nesie - vlastní – používa mnohoročné domáce a zahraničné skúsenosti pre svoj tím.
Spoločnosť poskytuje kompletné služby architekta, vrátanie interiérov, riešenie urbanistických zón, viability štúdie, konzultácie, vizualizácie. Zastrešuje všetky potrebné projekčné profesie k danej zákazke.
Prievozská 4D, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Boris Kapucian
Tel.: 0905737877