Internetový marketer

Signo s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Adresa
doma
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Iné
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
100 - 1 000 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
13.11.2017
Náplň práce
Ste študentka, alebo mamička na materskej dovolenke, pracujúca žena, aktívna dôchodkyňa a hľadáte nie robotu, ale zaujímavú činnosť, ktorá vás bude baviť, tešiť a ešte si finančne prilepšíte???
Pridajte sa k nám a oboznamujte svoje okolie pomocou internetu, telefonicky, písomne, alebo osobne (čo vám viac vyhovuje) o účinných produktoch TianDe.
Pomáhajte svojej rodine, priateľom, znamym vyriešiť ich problémy s krásou, vekom, zdravím,časom, prácou, financiami.
Požiadavky na zamestnanca
Študentka, mamička na materskej dovolenke, pracujúca žena, aktívna dôchodkyňa
Tatranská cesta 68, Ružomberok, Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslav Štefaňák
Tel.: 905314806