účtovník-účtovníčka

Simea Piešťany, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Adresa
Mlynská 5026/26 Piešťany Simea Piešťany,s.r.o.
Pracovná oblasť
Účtovníctvo a audit
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
850 - 1 100 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
17.12.2018
Termín nástupu
7.1.2019
Náplň práce
- vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti
- fakturácia , evidencia dodávateľských faktúr
- vypracovanie účtovných a štatistických prehľadov , účtovných závierok,
- evidencia a vypracovanie DPH, Kontrolný výkaz a Spotrebná daň z piva
- mesačná inventarizácia účtov vybraných účtov
- evidencia obalového konta vratných obalov
- vedenie Knihy jázd a vyúčtovanie pracovných ciest
- vypracovanie podkladov pre mzdy a spracovanie miezd
Požiadavky na zamestnanca
-min. 2 ročná prax s vedením podvojného účtovníctva
- dobré komunikačné schopnosti
- min. 2-ročná prax v administratíve, flexibilnosť , dôslednosť, spoľahlivosť,lojálnosť,
- ekonomické myslenie
- výhodou je znalosť problematiky evidencie vratných obalov a evidencie skladového hospodárstva
Zamestnanecké výhody, benefity
pravidelný pracovný čas,možnosť práce na polovičný úväzok-spôsob podľa dohody, voľné víkendy, nápoje -pitný režim, zamestnanecké zľavy,možnosť zvyšovania odbornosti, možnosť sebarealizácie – veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení, podpora vzdelávania sa a zvyšovania odbornosti, systém interných aj externých vzdelávacích programov,
Informácie pre uchádzača
Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite Váš životopis a fotografiu na adresu: simea@simea.sk spolu so súhlasom so spracovaním osobným údajom dotknutej osoby.
Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma Simea Piešťany, s.r.o. je výrobca piva v remeselnom pivovare Simeon Piešťany a nealkoholických nápojov v KEG sudoch a PET fľašiach, výrobca sirupov a distribútor nápojov v skle a PET fľašiach. Info o firme získate na www.simea.sk . Na trhu existuje viac ako 15 rokov. Svoje porfolio stále rozširuje o nové produkty a služby.
Mlynská 26, Piešťany, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Slížiková Iveta
Tel.: 0905657725