predajca piva z remeselného pivovaru Simeon Piešťany

Simea Piešťany, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
750,- eur fix + % z predaja +% z nového predaja dohodou / brutto/
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
28.12.2018
Termín nástupu
7.1.2019
Náplň práce
* predaj piva a nápojov do pivotek, podnikov Craft beer a reštauračných zariadení
* Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových odberateľov
* Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a zisťovanie ich potrieb,
* vynikajúca prezentačná schopnosť a pripravenosť reprezentovať záujmy našej spoločnosti
* pravidelné návštevy maloobchodných predajní
* zodpovednosť za plnenie plánu predaja
* Pravidelný reporting
* zodpovedanie za prezentovanie a predaj piva
Požiadavky na zamestnanca
Predajné zručnosti
Práca je vhodná aj pre absolventa
Proklientská orientácia
Samostatnosť
Zodpovednosť
Precíznosť
Flexibilita
Iniciatívnosť a kreativita
Reprezentatívne vystupovanie
Zamestnanecké výhody, benefity
- firemný laptop, mobil
- Zaujímavé a motivujúce ohodnotenie
- Možnosť profesného rastu
- Mladý dynamický kolektív
- možnosť práce a formou home -office kombináciou s predajom
- nápoje priamo z výroby
- vodičský preukaz sk.B
Informácie pre uchádzača
motivačný list, foto, životopis so žiadosťou zasielajte na : slizik@simea.sk / kontaktovať len e-mailom/práca v pre oblasť Piešťany a Trnavský kraj, Bratislava a západoslovenský kraj, stredoslovenský kraj.
Zaslaním životopisu a osobných údajov do spoločnosti Simea Piešťany, s.r.o. dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných materiálov
Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma Simea Piešťany, s.r.o. je výrobca piva v remeselnom pivovare Simeon Piešťany a nealkoholických nápojov v KEG sudoch a PET fľašiach, výrobca sirupov a distribútor nápojov v skle a PET fľašiach. Info o firme získate na www.simea.sk . Na trhu existuje viac ako 15 rokov. Svoje porfolio stále rozširuje o nové produkty a služby.
Mlynská 26, Piešťany, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Slížiková Iveta
Tel.: 0905657725