pracovník výroby piva, sirupov a nealkoholických nápojov

Simea Piešťany, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Adresa
Mlynská ul.26, Simea Piešťany, s.r.o.
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
850 - 850 EUR / Mesiac
po zaučení a skúšobnej dobe možnosť platovej úpravy
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
28.12.2018
Termín nástupu
7.1.2019
Náplň práce
výroba mladiny a mladého piva
jeho dokvasovanie
výroba sirupov
plnenie piva a nealko nápojov do fliaš a KEG sudov
objednávanie a kontrola základných surovín, prísad, pomocného materiálu
skladovanie a expedícia výrobkov
zabezpečenie hygienických požiadaviek technického vybavenia
Požiadavky na zamestnanca
znalosť potravinárskych technológií a trendov vo výrobe potravín
technická zručnosť
plánovacie a riadiace zručnosti
aktívna a samostatná práca
komunikačné a organizačné schopnosti
tímový hráč
Zamestnanecké výhody, benefity
zamestnanie v stabilnej spoločnosti, pivo, sirupy a nápoje - zdarma v súlade s internou smernicou , zamestnanecké zľavy, možnosť zvyšovania odbornosti,jednozmenná prevádzka , voľné soboty a nedele,
Informácie pre uchádzača
Záujemcovia zašlite životopis na e-mail: slizik@simea.sk
Zaslaním životopisu a osobných údajov do spoločnosti Simea Piešťany, s.r.o. dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných materiálov
Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma Simea Piešťany, s.r.o. je výrobca piva v remeselnom pivovare Simeon Piešťany a nealkoholických nápojov v KEG sudoch a PET fľašiach, výrobca sirupov a distribútor nápojov v skle a PET fľašiach. Info o firme získate na www.simea.sk . Na trhu existuje viac ako 15 rokov. Svoje porfolio stále rozširuje o nové produkty a služby.
Mlynská 26, Piešťany, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Slížiková Iveta
Tel.: 0905657725