Asistentka predaja/predavačka, predajňa dámskeho oblečenia v Nitre

Sissi top fashion, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Adresa
Štefánikova trieda 29
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
550 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
22.8.2018
Náplň práce
-predaj ponúkaného tovaru
-predvádzanie použitia tovaru, poskytovanie informácií o tovare
-pomoc pri výbere tovaru a asistencia
-práca s pokladňou
-obslúženie zákazníka, obsluha na základe objednávky
-preberanie tovaru
-dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
-kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru
-obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
-riešenie reklamácií
-administratívna činnosť spojená s predajom
-udržiavanie čistoty a poriadku v predajni
Požiadavky na zamestnanca
PRAX v obchode na pozícii "predavačka ODEVOV" NUTNÁ!!
len seriózny záujem
Zamestnanecké výhody, benefity
zľavy pri kúpe predávaného tovaru
ostatné po dohode
Informácie pre uchádzača
Ak máte záujem PROSÍM VOLAJTE 0908 456 745!
Pracovná doba od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00, nedeľa-zatvorené
Stručná charakteristika spoločnosti :
Predaj dámskeho oblečenia.
Konkrétne ide o spoločenské šaty, šaty na bežné nosenie, blúzky, tričká, topy, nohavice, kabáty, saká, bundy, kabelky atď.
Vinohradnícka 292/17, Nemčice, Slovensko
Kontaktná osoba: Silvia Chválová
Tel.: 0908456745