Lektor anglického jazyka pre materské školy

SKORÉ ZAČIATKY, spol. s r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Školstvo a vzdelávanie
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
100 - 800 EUR / Mesiac
Je to práca na výkon - výška príjmu záleží od počtu detí a škôlok
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
1.9.2018
Termín nástupu
1.9.2018
Náplň práce
Lektor anglické jazyka dochádza do materských škôl blízko svojho bydliska, kde vyučuje hravou formou deti v preškolskom veku.
Požiadavky na zamestnanca
Znalosť anglického jazyka na strednej úrovni, pedagogické vzdelanie alebo skúsenosti s prácou s deťmi v predškolskom veku.
Zamestnanecké výhody, benefity
Firma prepláca polovicu cestovných nákladov. Pomôcky, metodika a školenia sú zadarmo.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Jazyková škola PRO AMERICANA učí anglický jazyk v materských školách po celom Slovensku.
K. Nagya 44/14, Komárno, Slovensko
Kontaktná osoba: SKORÉ ZAČIATKY, spol. s r.o.
Tel.: 903202518