technik navigačných zariadení

SLONa, s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Telekomunikácie
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat :
budú prejednané pri pohovore
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.1.2018
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- inštalácia pozemných navigačných zariadení a ich uvedenie do činnosti
Požiadavky na zamestnanca
- znalosť anglického jazyka na úrovni pokročilý nevyhnutná
- vodičský preukaz B
- znalosť základných elektrotechnických princípov a šírenia elektromagnetických vĺn
- všeobecné znalosti z práce s PC, Excel, Word
- komunikatívnosť a samostatnosť
- práca s OS Linux vítaná
- znalosť iných jazykov (ruština, francúzština, nemčina, španielčina) vítaná
Zamestnanecké výhody, benefity
Informácie pre uchádzača
Pracovníkovi poskytneme všetky potrebné školenia. životopis a motivačný list zašlite elektronicky na adresu lubomir.haviar@slona.sk
Po vzájomnej dohode upresníme termín pohovoru
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naša spoločnosť inštaluje, uvádza do prevádzky a zaškoluje obslužný personál pozemných leteckých navigačných zariadení po celom svete. Spoločnosť pôsobí v tejto oblasti už 20 rokov.
Medze 526/2, Liptovsky Mikulas, Slovensko
Kontaktná osoba: Lubomir Haviar