Elektroinštalatér , Vodoinštalatér - Kurenár

SLOV-STAV SK , s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
26.7.2019
Termín nástupu
7.5.2019
Náplň práce
Dobrý deň.
Stavebná firma príjme na práce v Nemecku vodoinštalatérov - kurenárov , elektrikárov.
Nástup možný ihneď.
Pracuje sa 10 hod denne aj soboty,priemerne 60 hod týždenne záleží teda od konkretného projektu.
Dlžka pracovného turnusu 3-4 týždne.
Splatnosť faktúry 14-21 dní.
Požiadavky na zamestnanca
Potrebná prax v obore, výučný list s vyhláškou , aspoň jeden z partie znalosť nemeckého jazyka, aktívna živnosť, práca je vhodná pre dvojice, prípadne celé partie.
Auto výhodou nie podmienkou.
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame :
Dlhodobú prácu (celoročnú), vyplácanie záloh, garanciu peňazí, ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom , firma poskytuje komplet náradie značky HILTI a dodávkový automobil.
Informácie pre uchádzača
Link na našu webovú stránku.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naša firma vznikla v roku 1993 ako stavebná firma zameraná na realizáciu PSV prác.
V súčastnosti má firma v trvalom pracovnom pomere skúsených zamestnancov v týchto profesiách:
Kurenár | Vodoinštalatér | Elektrikár | Zámočnik
Čulenova 1048/6, Humenné, Slovensko
Kontaktná osoba: Anton
Tel.: 0908261166