Montér - Zvárač

SLOVAK HOLDING, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Adresa
Demänovská dolina
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
6 - 9 EUR / Hodina
Telefonicky upresním
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Hľadám zváračov a montérov na zákazku v Nízkych Tatrách. Práca na celú zimu. Dobré platové podmienky, ubytovanie zabezpečené. Môžu byť aj celé partie, živnostníci alebo na TPP a dohodu. Nástup ihneď.
Požiadavky na zamestnanca
Zváračský preukaz
Zamestnanecké výhody, benefity
Poskytujeme ubytovanie
Informácie pre uchádzača
Jedná sa o zaujímavú prácu v krásnom prostredí. Kontakt: 0917 570 891
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme spoločnosť zaoberajúca sa obchodovaním hlavne s krajinami arabského sveta. Tiež sa venujeme výrobnej činnosti hlavne v oblasti kovových konštrukcií a stavieb.
Jána Kalinčiaka 93/16, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Jaroslav Bytčanek
Tel.: 0908515069