Masér

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Adresa
Smrdáky
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
684 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Poskytovanie kúpeľných procedúr
Požiadavky na zamestnanca

- vzdelanie so zdravotníckym zameraním v odbore Masér
- znalosť Slovenského jazyka
- znalosť NJ alebo AJ na komunikatívnej úrovni výhodou
- flexibilita, dobrý vzťah k práci
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- systém ďalšieho odborného vzdelávania
- štúdium cudzích jazykov hradí zamestnávateľ
- zaujímavý sociálny program pre zamestnancov spoločnosti,
- zľavnené ceny liečebných procedúr, výmenné rekreácie v hoteloch v SR, ČR, Maďarsku a Rumunsku, mnohé - ďalšie finančné a nefinančné benefity,
- motivujúci systém odmeňovania
- možnosť kariérneho postupu
Informácie pre uchádzača
Svoje štruktúrované životopisy a žiadosti posielajte e-mailom alebo poštou na uvedenú kontaktnú adresu. Uvádzajte telefonický kontakt.
Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybraných uchádzačov o zamestnanie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s. je jedna z najvýznamnejších spoločností pôsobiaca v oblasti cestovného ruchu a kúpeľníctva na Slovensku. Luxusné hotely a liečebné domy sa nachádzajú na kúpeľnom ostrove, ktorý je ideálnym miestom na relax a ponúka tiež množstvo príležitostí pre športové aktivity. Bohatý kultúrny a športový program ale tiež rôzne firemné aktivity môžete využívať v rámci zamestnaneckých benefitov priamo na ostrove.
Súčasťou Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany a.s. sú aj Prírodné liečebné kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané na liečbu kožných ochorení.
Winterova 29, Piešťany, Slovensko
Kontaktná osoba: Denisa Kucharová
Tel.: 0346959101