Administratívny pracovník

Smart Consulting and Solutions s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Einsteinova 11
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Ľudské zdroje a personalistika, Manažment
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
600 - 800 EUR / Mesiac
+ variabilná zložka ( provízie 6-12 % + bonusy )
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ASAP
Náplň práce
- vykonávanie určených obchodných cieľov a plánov
- organizovanie a plánovanie obchodných stretnutí
- práca s interným informačným systémom
- spracovávanie rôznych podkladov pre nariadených
Požiadavky na zamestnanca
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
-komunikatívnosť
- samostatnosť
- pracovitosť
- cieľavedomosť
- aktívnosť
- práca na počítači - na úrovni uživateľa - s MS Office a Internet
- vhodné aj pre externých absolventov
Jazykové znalosti:
-Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)
Zamestnanecké výhody, benefity
- fixný plat + provízie
- služobný telefón
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- kvartálne bonusy v rámci provízií
- zázemie stabilnej a renomovanej spoločnosti
- rozšírenie profesijných zručností
- príležitosť kariérneho rastu
- priateľský tím mladých ľudí
- teambuildingy, firemné party v európskych metropolách
- práca od pondelka do piatku, voľné víkendy (piatok skrátená pracovná doba)
- po zaučení možnosť pracovať v zahraničných pobočkách (Londýn,Dubaj,Kyjev,Praha,Varšava,atď.)
Stručná charakteristika spoločnosti :
Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch.
Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi.
Na základe týchto rámcových podmienok sme tiež globálne najlepšie pripravený pre súkromných aj inštitucionálnych klientov. Naši klienti oceňujú vysoký štandard
Einsteinova 11, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Veronika Čižmárová
Tel.: +421901900302