Office manager

Smart Consulting and Solutions s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Einsteinova 11
Ekonomika a financie, Manažment, Obchod, Účtovníctvo a audit, Vrcholový manažment
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
600 - 800 EUR / Mesiac
+ variabilná zložka ( provízie 6-12 % + bonusy )
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ASAP
Náplň práce
- budovať, udržiavať a ďalej rozvíjať veľmi dobré vzťahy so zákazníkmi firmy
- načúvať potrebám zákazníkov, a hľadať pre nich najvhodnejšie riešenie
- aktívne podporovať zákazníkov a riešiť ich operačnej potreby
- aktívne denne komunikovať s kolegami na vlastnom oddelení aj na iných oddeleniach firmy
- priebežne riešiť administratívu, súvisiace s Vašou prácou, reportovať Vaše aktivity
Požiadavky na zamestnanca
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- aktívny prístup k práci, s ochotou k ďalšiemu vlastnému rozvoju v rámci firmy
- Samostatný, zodpovedný, spoľahlivý
- znalosť práce na PC na úrovni bežného užívateľa
- s vlastné nápady, ako svoju prácu robiť lepšie a efektívnejšie
- chuť učiť sa novým veciam
- kolegialita v tíme a schopnosť samostatnosti
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)
Zamestnanecké výhody, benefity
- bonusy / prémie-osobné ohodnotenie
- firemné akcie
- Flexibilita pracovnej doby
- manažérsky motivačný program
- mobilný telefón
- občerstvenie na pracovisku
- provízie z predaja
Stručná charakteristika spoločnosti :
Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch.
Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi.
Na základe týchto rámcových podmienok sme tiež globálne najlepšie pripravený pre súkromných aj inštitucionálnych klientov. Naši klienti oceňujú vysoký štandard
Einsteinova 11, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Veronika Čižmárová
Tel.: +421901900302