Architekt - absolvent, student 4-5 r. fakulty architektury

Solid Homes s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
brectanova 1
Pracovná oblasť
Architektúra
Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
600 - 1 800 EUR / Mesiac
odmena v zavislosti na rychlosti a kvalite zpracovanych projektu
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
ATELIER SILVIA BRNA hleda noveho kolegu na vypracovani architektonickych studii a projektu architektury
Požiadavky na zamestnanca
Nutna znalost sw autocad, 3Dmax, sketchup, corona, photoshop na profi urovni. Pozadujeme kreativitu, zodpovednost, schopnost samostatneho reseni uloh pod vedenim senior architekta.
Zamestnanecké výhody, benefity
Nabizime zajímavou, tvorivou praci, moznost odborneho rustu a a odmenu v zavislosti na kvalite a rychlosti dokoncenych projektu. Moznost pracovat z domu / home-office.
Informácie pre uchádzača
Zivotopis s fotografii a portfolio prací v pdf posilejte na email drevodomy.solid@gmail.com (max. vel. priloh 10MB).
Stručná charakteristika spoločnosti :
spolecnost se zabyva navrhy arch.studii, arch.projektu interieru a exterieru, dodavkou interieru, vystavbou domu.
Hodzovo nam.2A, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: marian jurovich