Pomocník v lese

SOTEX, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Krtíš, Levice
Adresa
Ipeľské Úľany
Pracovná oblasť
Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
0 - 600 EUR / Mesiac
600€ v hrubom + bonusy
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
18.9.2019
Termín nástupu
19.9.2019
Náplň práce
Monitorovať zvernicu, udržiavať-opravovať oplotenie, čistiť lesné chodníky, kŕmiť lesnú zver, vyrezávať stromy, iné práce v lese.
Požiadavky na zamestnanca
Vodičské oprávnenie sk.B
Preukaz na obsluhu motorovej píly pri ťažbe dreva alebo pri inej činnosti (pilčícky preukaz) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 46/2010 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri lesnej práci a podrobnosti o odbornej spôsobilosti na výkon niektorých pracovných činností a na obsluhu niektorých technických zariadení (§ 3 ods. 1)
Zamestnanecké výhody, benefity
Bonusy
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť zaoberajúca sa lesným hospodárstvom.
M.R.Štefánika 80, Nové Zámky, Slovensko
Kontaktná osoba: Denisa Vorosova
Tel.: 0915728364