Upratovačka/ Gazdinka

SPARKLING HOME s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Služby
Ponúkaný plat
650 EUR / Mesiac
pravidelné odmeny
preplácanie nadčasov
priateľská pracovná atmosféra
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
16.2.2018
Termín nástupu
1.2.2018
Náplň práce
upratovanie bytov, domov, komerčných priestorov.
Prevažnú časť našich služieb poskytujeme pre Dúbravku, Lamač, DNV, Záhorskú Bystricu, Stupavu, Marianku, Borinku ale aj Bratislavu
Požiadavky na zamestnanca
spoľahlivosť, diskrétnosť, pracovitosť, samostatnosť, komunikatívnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
koncoročné odmeny
priateľská rodinná atmosféra
kariérny postup (na tím lídera, alebo prácu v administratíve)
služobné auto
poistenie prípadného poškodenia majetku voči 3.osobám
Informácie pre uchádzača
Príjmeme do TPP alebo na dohodu šikovnú, pracovitú, diskrétnu a spoľahlivú upratovačku. S nástupom ihneď. Ponúkaný plat je 650 EUR/mesiac na začiatok, po 3 mesiacoch zvýšenie platu.
Naše upratovacie služby poskytujeme hlavne pre Bratislavu 4 (Dúbravka, DNV, Lamač, Záhorská Bystrica), Stupava, Marianka, Borinka...
Ak máš chuť sa stať členkou nášho priateľského rodinného tímu ozvy sa na 0910 275 012 alebo napíš na monika.brugerova@gmail.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme upratovacia spoločnosť poskytujúca svojím klientom upratovacie služby a iné drobné práce. Upratujeme byty, domy a komerčné priestory.
Medená 10M, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Monika Brugerová