řidič mezinárodní nákladní dopravy

SpediLog, a.s.

Miesto práce
Senica, Trnava, Trenčín
Pracovná oblasť
Doprava
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 1 900 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
5.9.2019
Náplň práce
přijmeme řidiče kamionu pro přepravy plachtovými návěsy mezi CZ a SK z okolí Senice, Trnavy a Trenčina.
Možnosti i dvouposádky, střídání v místě bydliště, každý den doma.
Požiadavky na zamestnanca
řidičské oprávnění C+E, profesní průkaz, karta do tachografu, psychologické vyšetření, praxe 2 roky, spolehlivost , slušné chování, chuť pracovat s moderní technikou
nabízíme práci s volnými víkendy, nadrůměrné platové podmínky ( 1.600 až 1.900 eur), pravidelný výplatní termín
SpediLog a.s. jeí komplexní spediční a přepravnífirma podnikající v silniční nákladní dopravě. Většina přeprav je uskutečněna vlastním vozovým parkem. Využíváme také našich externích dopravců, kteří jsou prověřováni a ručíme za jejich služby.
Česká republika
Kontaktná osoba: Miloš Tulach
Tel.: +420775871871