Referent ekonomiky práce, mzdový účtovník

Spojená škola internátna Ždaňa

Miesto práce
Košický kraj
Adresa
Abovská 244/18, 044 11 Ždaňa
Pracovná oblasť
Ekonomika a financie, Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.7.2019
Termín nástupu
1.8.2019
Náplň práce
Spracovanie a vedenie kompletnej mzdovej a personálnej agendy.
Príprava pracovných zmlúv a príslušných dokumentov zamestnancov.
Komunikácia so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, daňovým úradom, DDS atď.
Vedenie prehľadu o dočasnej pracovnej neschopnosti, OČR a pod.
Práca so štátnou pokladnicou.
Práca v mzdovom programe WinPam.
Vyhotovovanie štatistických výkazov.
Vypracovanie podkladov podľa požiadaviek zriaďovateľa.
Sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia pre potreby organizácie.
Požiadavky na zamestnanca
Prax v oblasti personálnej a mzdovej agendy minimálne 1 rok.
Ekonomické vzdelanie výhodou.
Skúsenosti s uvedenou prácou v školstve, práca s programom WinPam a práca so štátnou pokladnicou výhodou.
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, precíznosť, presnosť.
Iné predpoklady: organizovanie a plánovanie práce.
Zamestnanecké výhody, benefity
Príspevok na DDS.
Príspevok na rekreáciu podľa zákona.
Týždenný pracovný čas podľa kolektívnej zmluvy na rok 2019: 37,5 hod.
Dovolenka na zotavenie podľa kolektívnej zmluvy na rok 2019: základná výmera dovolenky navýšená o 1 týždeň
Informácie pre uchádzača
Pracovná zmluva na dobu určitú - zastupovanie počas MD a RD.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spojená škola internátna Ždaňa sa zaoberá výchovno-vzdelávacou činnosťou detí a žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami.
Abovská 244/18, Ždaňa, Slovensko
Kontaktná osoba: Lucia Keruľová