Učiteľ ZUŠ - hra na gitare

Spojená škola 535/5, Lendak

Miesto práce
Kežmarok
Adresa
Školská 535/5, Lendak
Pracovná oblasť
Školstvo a vzdelávanie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
1.2.2019
Náplň práce
Učiteľ základnej umeleckej školy v hudobnom odbore - hra na gitare
Požiadavky na zamestnanca
Znalosť práce s PC:
Word, Excel, Internet, znalosť inf. systému ASC - agenda výhodou
Vzdelanie:
Kvalifikačné požiadavky pre vyučovanie v HUDOBNOM ODBORE v ZUŠ. Vzdelanie v zmysle platnej legislatívy podľa zákona 437/2009 Z.z. a vyhlášky MVVaŠ, ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.
Pozícia je vhodná pre absolventa strednej školy zameranej na umeleckú tvorbu (hudobné konzervatórium ), alebo VŠ 1. stupeň, 2. stupeň.
Viac o škole na: http://zuslendak.edupage.org
Zamestnanecké výhody, benefity
Hľadáme perspektívneho HUDOBNÉHO PEDAGÓGA. Sme perspektívna škola, kde si kvalitný učiteľ vie do 1-2 rokov vytvoriť plný úväzok, ak má seriózny záujem učiť a rozvíjať talent detí. Sme dynamická moderne riadená škola s mladým perspektívnym pedagogickým zborom, kde sa budeš cítiť vítaný a motivovaný vo svojej práci.
Školská 535/5, Lendak, Slovensko
Kontaktná osoba: Marek Majerčák