Regionální manažer pro Slovensko (merchandising)

SPROMOTION s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Manažment
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
25.1.2019
Termín nástupu
1.2.2019
Náplň práce
Pracovní pozice: regionální manažer pro agenturu SPROMOTION SK
Časová náročnost: je varianta jak na plný pracovní úvazek, tak i poloviční pracovník úvazek (dle dohody) a rozložení regionu
Region práce: Slovensko – rozdělení regionu bude dle dalšího jednání. Zvažujeme zatím různé modely pokrytí celého Slovenska.
Hlavní náplň práce: regionální manažer by měl za úkol spolupracovat s merchandisery a obsazovat prodejny dle daného tour plánu. Regionální manažer daného pracovníka hledá, následně zaškoluje a pak po celou dobu spolupráce s ním komunikuje, řeší nastalé situace, kontroluje a samozřejmě motivuje.
Výhodou této práce je, že se jedná o časově flexibilní práci, kde si čas hodně řídíte dle Vašeho plánu a časového rozvrhu.
Požiadavky na zamestnanca
Požadavky na uchazeče: základní znalost práce s počítačem, řidičský průkaz, vlastní auto je výhodou (není podmínkou), komunikativnost a hlavně chuť pracovat s týmem, který si zakládá na rodinné a pohodové atmosféře. Důležitá je chuť se učit novým věcem.
Materiální vybavení: notebook, mobilní telefon s paušálem i daty, tiskárna. Všechny věci je možné zdarma používat pro osobní účely.
V České republice patří agentura SPROMOTION s.r.o mezi středně velké agentury. Mezi naše klienty patří Pepsi, Zewa (SCA), Albi, Tescoma atd. V posledních letech vznikla poptávka po službách na Slovensku, a proto jsme od roku 2015 začali nabízet služby i na Slovensku.
Aktuálně realizujeme služby merchandisingu a vratek (90 % obratu) a hostesek (10 % obratu) přes partnerskou agenturu. V současné době chceme změnit model a rádi bychom měli své vlastní pracovníky. Od změny si slibujeme hlubší propojení spolupráce mezi ČR a SR a lepší servis pro klienty.
Prusinovského 809, Modřice, Česká republika
Kontaktná osoba: Radek Priputen
Tel.: 0042734440227