Warehouse Operative / pracovnik v sklade

Staffline group plc

Miesto práce
Veľká Británia
Adresa
Dolphin way, Dolphin park, RM19 1ND, Thurrock, Purfleet
Pracovná oblasť
Logistika, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
8,91 - 11,67 EUR / Hodina
Platove podmienky:
Denná smena 06:00-13:45/ 14:00-21:45
£8.21 – Prve 2 dni. (Trening trva 5 dni ,zacina kazdy pondelok a je nutne odpracovat plnych prvych 5 dni k dokonceniu treningu)
£8.91 – £10.15 Denna smena/tyzden
£9.80 – £11.17 Denna smena/vikend
£11.14 – £12.69 Denna smena/nadcas v tyzdni nad 48h.
£12.25 – £13.96 Denna smena/nadcas cez vikend nad 48h.
Nocna smena: 22:00-05:45
£9.80 – £11.17 Nocna smena/tyzden
£10.25 – £11.67 Nocna smena/vikend
£12.25 – £13.96 Nocna smena/nadcas v tyzdni nad 48h.
£12.81 – £14.59 Nocna smena/nadcas cez vikend nad 48h.
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
31.12.2020
Termín nástupu
ASAP
Náplň práce
„Picking“ tovaru v distribucnom sklade. Ide o teply sklad v ktorom pracujete s nizkozdviznym elektrickym vozikom, na ktorom mate umiestenych 1 az 5 klietok, do ktorych nakladate tovar z paliet. Na ruke mate pripevneny skener, ktory vam udava, aky tovar mate nalozit do klietok. Ked mate klietky plne tovaru, skener vam zobrazi na ktoru branu ich treba zlozit, branu oskenujete a zoberiete si dalsie prazdne klietky.
Požiadavky na zamestnanca
- zaklady anglictiny nutne
-chut fyzicky pracovat
-dodrziavanie health and safety
-dochvilnost
-zodpovednost
Zamestnanecké výhody, benefity
Ubytovanie:
je mozna pomoc s ubytovanim
Stravovanie:
Kantína / Bufet k dispozícii v sklade. Kazdy dostane kantin kartu na ktoru je mozne si dobit peniaze priamo v kantine (v kantine si mozte zakupit jedlo alebo napoje iba s kantin kartou nie peniazmi).
Transport:
Doprava z/do prace
MHD lokalny autobus, Taxi, Kolegovia z prace.
Vyzdvihnutie z letiska London Stansted/Luton/Gatwick je možné dohodnúť.
Informácie pre uchádzača
Pracovny cas:
Ide o 3- smennu prevadzku
Pracuje sa maximalne 6 dni v tyzdni
Smena (06:00 – 13:45) (14:00 – .21:45), (22:00 – 05:45)
Pracovny cas 7 hod a 15min + možnosť nadčasov 4 hodiny denne. Prestavka 0.5hod nieje platena.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Staffline je pracovna agentura ktora posobi v Anglicku. Momentalne naberame pracovnikov do distribucneho skladu Tesco ktory sa nachadza v Thurrock.
Napln prace:
Dolphyn park,Dolphyn way,, Purfleet, Veľká Británia a Severné Írsko
Kontaktná osoba: Michal Muller
Tel.: +447970769538