Vodič vysokozdvižného vozíka v sklade / Skladnik

Step Up Sp.zo.o.

Miesto práce
Trnava
Pracovná oblasť
Logistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
750 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
30.4.2019
Termín nástupu
1.4.2019
Náplň práce
Vzhľadom k dynamickému vývoju spoločnosti hľadáme kandydáty na pozície:
• Pracovník v sklade – skladník
• Vodič vysokozdvižného vozíka v sklade
Miesto práce: Sereď - sever
Sklad sa nachádza v Seredi - sever, pozdĺž cesty R1 od Trnavy do Nitry.
Trnava - Sereď = 16 km, Nitra - Sereď = 30 km.
Adresa pracoviska: Priemyselná 1, Sereď.
Požiadavky na zamestnanca
Vyžadujeme:
- schopnosť vykonávať základných manipuláciu s tovarom, ako je zbieranie tovaru z regálov, ukladanie na paletách
- prijímanie prichádzajúceho tovaru
- skladovanie a balenie spotrebného tovaru, krmivá pre zvieratá, suchého tovaru
- starostlivosť o usporiadanie tovaru v sklade
- schopnosť komunikácie v slovenskom alebo českom jazyku
- vernosť a čistý trestný register
- dostupnosť pre prácu v 3-výmennom systéme
- motivácia k práci a rozvoju
- skúsenosť s vysokozdvižným vozíkom alebo licencia na vysokozdvižný vozík
- vykonávanie manipuláciou s paletami, ukladanie ich do regálov
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame:
- možnosť dokončenie bezplatného kurzu pre obsluhu vysokozdvižného vozíka
- pracovnú zmluvu
- atraktívne zárobky
- základný plat 750 € + bonus (3,69 € na hodinu), bez nadčasov a prémií za smeny, po mesiaci je možné povýšenie na vodiča vysokozdvižného vozíka senior plus navýšenie platu na 4,15 € na hodinu plus bonusy
- prémie: – 30 % za noc, 25 % za přesčasy, 100 % za svátek, nástup na noční v neděli jsou první dvě hodiny platné 80 % + 30 % za noc
- mesačné prémie plus stravenky, možnost stravování (obědy) v areálu společnosti
- mesačný dochádzkový bonus
- pre absolventov bez licencie a skusenosti s vysokozdvižným vozíkom ponúkame školenia k riadenie
- transport do miesta práce sprostredkovania zamestnávateľom (zvoz autobusom)
- svoz do prace je z Trnavy, Galanty a Hlohovca
UBYTOVACIE ZARIADENIE
V súčasnej dobe máme k dispozícii obmedzený počet lôžok pre 10 ukrajinských pracovníkov, ktorí požiadali o pracovné povolenie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Personalni agentura
33 Włodarzewska St., Warszawa, Poľsko
Kontaktná osoba: Katerina