Řidič kamionu / autopřepravníku MKD

Stobart Automotive CZ s.r.o.

Miesto práce
Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Nemecko, Veľká Británia
Pracovná oblasť
Doprava
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 910 - 2 390 EUR / Mesiac
Mzda čistého (základ + cestovní náhrady)
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Přijmeme spolehlivé řidiče pro mezinárodní kamionovou přepravu pro naše dvě divize:
Autopřepravníky
1.Turnusové služby
2.Min. praxe řidiče MKD 1 rok
3.Možnost zaučení na autopřepravník - zacvičení se zkušeným školitelem
4.Možnost parkování Bratislava, Trnava, Zlín
5.Platové podmínky: až 2.410 EUR čistého / měsíc (včetně diet)
Plachtové návěsy
2.Min. praxe řidiče MKD 6 měsíců
3.Možnost parkování Bratislava, Trnava, Zlín
4.Platové podmínky: až 1.950 EUR čistého / měsíc (včetně diet)
Požiadavky na zamestnanca
•Řidičské oprávnění C + E
•Profesní způsobilost
•Digitální karta řidiče el. tachografu
•Dopravně-psychologické vyšetření
•Trestní bezúhonnost
•Slušné vystupování
•Pravidelné školení v rámci společnosti
•Striktní dodržování směrnice 561
•Zázemí pro řidiče v Praze a v Belgii
•Vozidlo nastálo ihned nebo po zaškolení
Informácie pre uchádzača
•Stáří vozového parku max. 5 let (pravidelný servis samozřejmostí)
Společnost Stobart Automotive CZ má sídlo v Praze a je významným logistickým hráčem v přepravě automobilů a automobilových komponentů. Její mateřská společnost Eddie Stobart ve Velké Británii je největším a nejvýznamější logistickou firmou s dlouholetou tradicí a obrovským potenciálem a rozsahem aktivit. Dynamicky rozvíjející se společnost v České republice hledá zkušené řidiče, nové kolegy/kolegyně, kteří mají chuť spojit svou budoucnost s významnou mezinárodní společností.
U Stavoservisu 692/1b, Praha 10, Česká republika
Kontaktná osoba: Kalmusova Lenka
Tel.: +420730152115