účtovník/čka

STRECHY-STAVEBNINY SK s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
Dohodou
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Vedenie podvojného účtovníctva, fakturácia, skladová evidencia, personalistika, mzdy.
Požiadavky na zamestnanca
Znalosť podvojného účtovníctva, miezd, personalistiky, skladovej evidencie, znalosť SW ES POHODA veľkou výhodou
Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v mladom kolektíve, zaujímavé finančné ohodnotenie, flexibilná pracovná doba.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Veľkoobchod a maloobchod so stavebným materiálom, uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Trenčianska cesta 1482, Bánovce nad Bebravou, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Katarína Hluchá
Tel.: 0907087448