Učiteľ odborných predmetov

Stredná odborná škola dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky

Miesto práce
Nové Zámky
Adresa
Jesenského 1, Nové Zámky
Pracovná oblasť
Školstvo a vzdelávanie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
759 EUR / Mesiac
Výška funkčného platu bude stanovená v závislosti od dosiahnutého vzdelania počtu rokov započítanej praxe
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.12.2018
Termín nástupu
1.1.2019
Náplň práce
učiteľ odborných predmetov pre odbor kaderník
Požiadavky na zamestnanca
vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s aprobáciou pre odborné predmety pre odbor kaderník
v zmysle vyhlášky č. 437/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov
Stručná charakteristika spoločnosti :
Stredná odborná škola
Jesenského 1, Nové Zámky, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Jana Marenčáková