Murar - Obkladac

Strena Bau GmbH

Miesto práce
Nemecko
Adresa
Mnichova
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3 000 - 3 500 EUR / Mesiac
Ponukany nastupny plat je 15,00 € na hodinu v cistom. Podla odpracovanych hodin sa pohybuje vyska platu.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Náplň práce
Ponukam dlhodobu pracu na stavebnu cinnost v Nemecku (Mnichov). Prerabame a renovujeme byty a domy. Ide o robotu vsetkeho druhu. Obklady, dlazby, parkety, omietky, vymena okien, sadrokarton, prerabka kupelni. Hladame skuseneho obkladaca - murara. Je to dlhodoba praca na zivnost. Znalost nemeckeho jazyka nieje potrebna. Nastupny hodinovy plat je 15,00 € v cistom.(3000,00 € mesacne) Moznost platoveho rastu podla odbornosti.Sme rodinna Firma, pracujem sa v mensom 3 clennom time. Dalsie informacie v emaily alebo telefonicky. V pripade zaujmu nas prosim kontaktuj e-mailom na prachnar@yahoo.de,kde nam prosim napiste udaje o sebe a pracovnu znalost alebo telefonicky 0049 179 659 0334, 0907 409764 Dakujem.
Požiadavky na zamestnanca
Skusenosti v stavebnom priemysle
Zamestnanecké výhody, benefity
Ubytovanie zabezpecene, podla dohody moznosti pracovat na turnusy, Platovy narast
Stručná charakteristika spoločnosti :
Prerabame a renovujeme byty a domy. Obklady, dlazby, parkety, omietky, vymena okien, sadrokarton, prerabka kupelni.
Jägerweg 16, Germering, Nemecko
Kontaktná osoba: Martin Prachnar
Tel.: 00421907409764