Personál do hotela v Rakúsku - nástupy už teraz!

Sun Agency s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Pracovná oblasť
Gastronómia
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
Ahoj, hovoríš dobre nemecky a chceš si zarobiť pekné peniaze?
Na letnú i zimnú sezónu hľadáme personál do hotelov po celom Rakúsku.
Ponúkame pozície ako:
servírka / čašník
kuchár
chyžná
pomocný kuchár
upratovačka
a iný personál do hotela
Požiadavky na zamestnanca
- nemčina
- prax alebo vyučenie v odbore
Zamestnanecké výhody, benefity
- ubytovanie i strava úplne zadarmo
- zmluva priamo s hotelom
- 13., 14. plat naviac
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu nám zašli životopis a taky tvoj možný dátum odchodu. Ozveme sa ti.
Ak si chceš pozrieť všetky aktuálne ponuky, mrkni na www.sunagency.sk.
Budeme sa tešiť.
Plat: 1500 - 2500 EUR za mesiac
Stručná charakteristika spoločnosti :
Personálna agentúra SunAgency pre teba vyberá sezónne práce pri mori, na horách a na iných zaujímavých miestach v zahraničí v obore hotelierstva a cestovného ruchu. Na týchto pozíciách máš zariadené ubytovanie (popr. stravu) v zamestnaní. Všetko, čo si teda zarobíš, ti zostáva. Práce, ktoré ponúkame, sú na plný úväzok a zmluvu podpisuješ priamo so zamestnávateľom. Počet dní v týždni a hodín práce sa odvíja od jednotlivej pracovnej ponuky, o ktorej ťa budeme informovať. Výplaty sú tiež individuálne a sú vždy uvedené pri konkrétnej ponuky. Zaregistrujte sa alebo reaguj priamo na konkrétnu pracovnú ponuku!
Prvního pluku 347/12a, Praha 8, Česká republika
Kontaktná osoba: Kateřina Maťhová