Nábor hotelového personálu na letnú sezónu do Rakúska

Sun Agency s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
Hľadáš prácu na leto v peknom prostredí, kde zlepšiš svoju nemčinu a zarobíš si pekné peniaze?
Ponúkame tieto pozície:
servírka / čašník - od 1500 € čistého
kuchár - od 1700 € čistého
chyžná - od 1350 € čistého
pomocná sila do kuchyne - od 1350 € čistého
a iné pozície v pohostinstve
V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašli svoj životopis. Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu.
Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :)
Tešíme sa na spoluprácu!
Požiadavky na zamestnanca
- nemčina na komunikatívnej úrovni
- prax alebo vyučenie v odbore výhodou
Zamestnanecké výhody, benefity
- ubytovanie i strava zadarmo
- zmluva priamo so zamestnávateľom
- 13., 14. plat
Stručná charakteristika spoločnosti :
Personálna agentúra SunAgency pre teba vyberá sezónne práce pri mori, na horách a na iných zaujímavých miestach v zahraničí v obore hotelierstva a cestovného ruchu. Na týchto pozíciách máš zariadené ubytovanie (popr. stravu) v zamestnaní. Všetko, čo si teda zarobíš, ti zostáva. Práce, ktoré ponúkame, sú na plný úväzok a zmluvu podpisuješ priamo so zamestnávateľom. Počet dní v týždni a hodín práce sa odvíja od jednotlivej pracovnej ponuky, o ktorej ťa budeme informovať. Výplaty sú tiež individuálne a sú vždy uvedené pri konkrétnej ponuky. Zaregistrujte sa alebo reaguj priamo na konkrétnu pracovnú ponuku!
Prvního pluku 347/12a, Praha 8, Česká republika
Kontaktná osoba: Kateřina Maťhová
Tel.: +420773001377