Allrounder/ka do hotela v Alpách

Sun Agency s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 800 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
Priťahuje Ťa odbor hotelierstve, máš milú povahu a dokážeš svojím prístupom hosťom maximálne spríjemniť ich pobyt? :)
Na tejto pozícii si vyskúšaš rozmanitú náplň práce spojenú s chodom hotela. Allrounder hľadáme najčastejšie do menšieho hotela s nižším počtom izieb a tým aj s rodinnou atmosférou, pokiaľ teda niečo také hľadáš, je pre Teba táto pozícia tá pravá.
Jedná sa o skvelú príležitosť pre uchádzačov, ktorí si ešte nie sú istí, na ktorú pozíciu by sa časom profilovali alebo skrátka pre tých, ktorých nebaví jednotvárna práca a sú flexibilné :)
Náplň práce:
- príprava a obsluha raňajkového bufetu
- pomocné práce v kuchyni, ako je umývanie riadu
- upratovanie izieb po odchodoch a roomservice (drobný upratovanie, služba i.) Počas pobytu
- roznášanie večerou
Požiadavky na zamestnanca
- komunikatívna nemčina
- prax v odbore alebo ochota učiť sa
Zamestnanecké výhody, benefity
- ubytovanie a strava zadarmo
- práca na zmluvu priamo so zamestnávateľom
- mzda od 1500 € čistého
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o túto pozíciu nám zašli svoj životopis. Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu.
Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :)
Tešíme sa na spoluprácu!
Stručná charakteristika spoločnosti :
Personálna agentúra SunAgency pre teba vyberá sezónne práce pri mori, na horách a na iných zaujímavých miestach v zahraničí v obore hotelierstva a cestovného ruchu. Na týchto pozíciách máš zariadené ubytovanie (popr. stravu) v zamestnaní. Všetko, čo si teda zarobíš, ti zostáva. Práce, ktoré ponúkame, sú na plný úväzok a zmluvu podpisuješ priamo so zamestnávateľom. Počet dní v týždni a hodín práce sa odvíja od jednotlivej pracovnej ponuky, o ktorej ťa budeme informovať. Výplaty sú tiež individuálne a sú vždy uvedené pri konkrétnej ponuky. Zaregistrujte sa alebo reaguj priamo na konkrétnu pracovnú ponuku!
Prvního pluku 347/12a, Praha 8, Česká republika
Kontaktná osoba: Kateřina Maťhová
Tel.: +420773001377