Obchodný manažér, obchodník

Syntex Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Informatika - hardware
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 550 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
9.11.2020
Termín nástupu
12.10.2020
Náplň práce
- predaj video, audio multimedia a software
- vypracovanie ponúk, predaj tovaru a služieb, práca s databázou
- poradenstvo zákazníkom
- aktívna telefonická, písomná ako aj osobná komunikácia s exitujúcimi ako aj potenciálnymi klientmi
- aktívna prezentácia produktov a sluzieb spoločnosti
-styk s potenciálnymi zákazníkmi
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vysokoškolskym vzdelaním
Vzdelanie v odbore, technické, IT
Jazykové znalosti - Anglický jazyk - Stredne pokročilý
Ostatné znalosti :
Hospodárska korešpondencia Excel -Word -Adobe Photoshop
Vodičský preukaz : B
Zamestnanecké výhody, benefity
možnosť dohody
menší kolektív
koncoročné odmeny
Informácie pre uchádzača
Životopis s fotografiou a motivačný list zasielajte na adresu: ladislav.sipos@syntex.sk
Nutnosť praxe min. 2 roky na danej alebo obdobnej pozícii.
Úspešní uchádzači budú kontaktovaní emailom alebo telefonicky a budú prizvaní k osobnému pohovoru.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Syntex Bratislava sa zaoberá obchodnou činnosťou - dovozom, nákupom a predajom profesionálného softwaru, audio/video techniky a realizáciou komplexných projektov.
Železničná 23, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ladislav Sipos
Tel.: 090322320