obsluha pařícího stroje

SYRMEX, spol.s.r.o.

Miesto práce
Česká republika
Adresa
Osek nad Bečvou 411, 75122
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín ukončenia výberového konania
15.4.2019
Termín nástupu
ihned
Náplň práce
Zpracování sýřeniny na polotovar přes pařící stroj, válce, nasolení polotovaru, následný úklid. Další práce spojené s výrobou, vakuování, ukládání suroviny do chladírny., balení hotových výrobků do kartonů a jejich expedice do chladírny....
Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme pozitivní vztah k práci, loajalitu, zodpovědnost za svěřený materiál a stroje, dodržování technologických a výrobních postupů, pečlivost. vytrvalost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, schopnost zvedat břemena do 15 kg.
Nutný potravinářský průkaz.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, pravidelná mzda, stravenky, po roce práce platíme za vás životní pojištění, kvalitní zaškolení, slušné a rovné zacházení.
Informácie pre uchádzača
Pro zájemce ze Slovenska možnost ubytování v rodinném domě, vytvoření 3-týdenních pracovních cyklů.
Firma Syrmex je původně rodinná firma, kterou neustále rozšiřujeme .Zaměřujeme se na výrobu sýrových specialit,jako jsou korbáčiky, parenice, tyčinky.. Výroba vychází z tradic Slovenska z oblasti Zázrivé, kam sahají kořeny její majitelky . Do svého týmu hledáme schopné a zodpovědné lidi, kteří jsou schopni a ochotni dodržovat technologické postupy a normy, a tak vyrábět kvalitní produkt. Na trhu jsme již 30 let. Jsme schopni poskytnout ubytování a vytvořit pracovní cykly pro své zaměstnace zdaleka.
Osek nad Bečvou 411, Osek nad Bečvou, Česká republika
Kontaktná osoba: Jana Lidmilová
Tel.: 777234602