Obchodný zástupca v čerpadlárskej oblasti

Tapflo s.r.o.

Banskobystrický kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Žilinský kraj
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Základný plat + odmeny
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.3.2018
Termín nástupu
16.2.2018
Náplň práce
Ponúkame pracovnú príležitosť v dynamickom a profesionálnom prostredí pre šikovného kandidáta na pozíciu Obchodník pre predaj priemyselnej čerpacej techniky.
Hlavnou úlohou Obchodného zástupcu na tejto pozícii je aktívne obchodovanie, budovanie a udržiavanie vzťahov s aktuálnymi zákazníkmi spoločnosti a vyhľadávania nových zákazníkov. Na rozbeh dostane Obchodný zástupca databázu stálych koncových klientov.
Požiadavky na zamestnanca
Hľadáme šikovného obchodníka, ktorý:
• je od fachu, s obchodným duchom a technickým zmýšľaním;
• Dokáže komunikovať v anglickom jazyku
• má skúsenosti v obchode, vidí obchodné príležitosti a je samostatný;
• si vie nájsť cestu a komunikovať s ľuďmi, ktorých hierarchické postavenie u našich klientov môže byť na rôznych úrovniach od predstaviteľov manažmentu až po technológov a pod.;
• hľadá výzvy, rôznorodú, kreatívnu, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• ocení možnost HOME OFFICE.
Zamestnanecké výhody, benefity
• práca pre úspešnú a stabilnú, dobre prosperujúcu švédskou spoločnosť
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení v ČR aj v zahraničí;
• dostatočný priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov na podporu predaja;
• notebook a telefon aj na súkromné účely;
• firemné teambuildingové akcie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Jsme švédský výrobce průmyslových čerpadel. Zajistíme návrh, výrobu, dodávku, záruční a pozáruční servis. Výhradně dodáváme čerpadla Aturia, Johnson Pump, Novarotors, Arbo, CP Pumpen. Vyrábíme membránová čerpadla, odstředivá a hadicová čerpadla.
Kulkova 4045/8, Brno, Slovensko
Kontaktná osoba: Dipl. ing. Petr Mazuch
Tel.: +420 734 449 386