Vodič sk. D - preprava osôb do zamestnania

Team personálna agentúra s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Adresa
P.Pázmáňa 2367/17 A, Šaľa
Pracovná oblasť
Doprava
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
29.1.2021
Termín nástupu
29.1.2021
Náplň práce
Hľadáme vodiča na prepravu osôb do zamestnania s vodičským oprávnením sk. D.
Práca v Nitriankom kraji .. na Trase Vráble - Šaľa
Požiadavky na zamestnanca
Prax ako vodič minimálne 10 rokov
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť TEAM Personálna agentúra, s. r.o. bola založená v roku 2018, ktorej hlavným predmetom podnikania tvorí činnosť sprostredkovateľskej agentúry, zameranej na personálny leasing, sprostredkovanie voľných pracovných miest na Slovensku.
Orientujeme sa hlavne na obsadzovanie pracovných miest pre výrobné podniky, pre ktoré máme pripravenú širokú databázu uchádzačov s odbornými znalosťami a zručnosťami. Zároveň sprostredkovávame pracovníkov na výkon pomocných prác.
Galvaniho 7/D, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Kristína Vargová
Tel.: 0948580886