Asistent - obchodný referent

TECH TRADE SK, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Adresa
Budovateľská 48, 08001 Prešov
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
750 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
15.1.2021
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
• Administratívna a organizačná podpora nadriadeného
• vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov
• vybavovanie záležitostí v mene spoločnosti na úradoch a inštitúciách
• organizačné a logistické zabezpečovanie služobných ciest, techniky, ubytovania a pod.
• príprava výberových konaní a spracovávanie ponúk
• komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi firmy
• príprava a spracovanie podkladov pre nadriadeného
• príprava cenových ponúk, vybavovanie objednávok,
• evidencia, vyhľadávanie, triedenie, zakladanie a archivácia dokumentov
• administrácia a práca s web stránkou, e-shopom, facebookom, instagramom, príprava podkladov
• obsluha kancelárskych zariadení
• plnenie iných operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného
Požiadavky na zamestnanca
• vzdelanie - úplné stredoškolské s maturitou, vysokoškolské vzdelanie I. stupňa, vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
• znalosti na PC - Word, Excel, Outlook, internet - vysoká úroveň
• strojopis – vysoká úroveň
• jazykové znalosti - anglicky/nemecky B1 - B2,nie je podmienkou, uchádzači budú uprednostnení
• internet, e-shop, web stránky, facebook, instagram – pokročilý,
• obsluha kancelárskych zariadení a elektronickej pokladne
• vodičské oprávnenie skupiny B - aktívny vodič
• možnosť a ochota pracovať nadčas v prípade potreby
• príjemné vystupovanie, kultivovaný prejav, informačná gramotnosť, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, zasielajte prosím svoje životopisy so žiadosťou o prijatie do zamestnania na adresu girgoskova@tech-trade.sk.
Vybraný uchádzači budú pozvaný na osobný pohovor.
Uzávierka na podávanie prihlášok je 15.01.2021.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Výkup a predaj nepotrebných zásob, strojov a technológií, vybavenie skladov a výrobných prevádzok
Budovateľská 48, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: Girgošková
Tel.: 0948589017