Obchodný referent – predajca

TECH TRADE SK, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Adresa
Budovateľská 48, 08001 Prešov
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
750 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
15.1.2021
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
• komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi firmy
• príprava a spracovanie podkladov pre nadriadeného
• príprava cenových ponúk, vybavovanie objednávok,
• udržiavanie siete zákazníkov, vyhľadávanie nových zákazníkov, aktívna komunikácia so zákazníkmi vo zverenom rozsahu mailom, telefonicky, osobne.
• administrácia a práca s web stránkou, e-shopom, facebookom, instagramom, príprava podkladov - fotografie, technické špecifikácie, inzeráty, reklamy a pod.
• obsluha kancelárskych zariadení
• práca na predajni - obsluha a komunikácia so zákazníkmi,
• práca s počítačom a s elektronickou pokladňou,
• vystavovanie dokladov, vybavovanie objednávok
• balenie a vychystávanie tovaru na dobierku + podklady na dobierku,
• udržiavanie poriadku a čistoty na predajni a kancelárii
• Vykonávanie úloh spojených s prevádzkou predajne • plnenie iných operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného
Požiadavky na zamestnanca
• vzdelanie - úplné stredoškolské s maturitou, vysokoškolské vzdelanie I. stupňa, vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa,
• znalosť PC - Word, Excel, Outlook, internet - pokročilý,
• jazykové znalosti - anglicky alebo nemecky úroveň - B2, nie je podmienkou - uchádzači budú uprednostnení
• internet, e-shop, web stránky, facebook, instagram – pokročilý, skúsenosti s fotografovaním produktov a spracovanie fotografií, nie je podmienkou – uchádzači budú uprednostnení
• obsluha kancelárskych zariadení a elektronickej pokladne
• vodičské oprávnenie skupina B, podmienkou - aktívny vodič
• bezúhonnosť, zodpovednosť, zmysel pre povinnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, kultivovaný prejav, informačná gramotnosť, samostatnosť, flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
• možnosť a ochota v prípade potreby pracovať nadčas
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, zasielajte prosím svoje životopisy so žiadosťou o prijatie do zamestnania na emailovú adresu girgoskova@tech-trade.sk .
Vybratý uchádzači budú pozvaný na osobný pohovor. Uzávierka na podávanie prihlášok je 15.01.2021
Stručná charakteristika spoločnosti :
Výkup a predaj nepotrebných zásob, strojov a technológií, vybavenie skladov a výrobných prevádzok
Budovateľská 48, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: Girgošková
Tel.: 0948589017