Vodič na vozidlá nad 3,5 t - traktor

Technické služby Sládkovičovo

Miesto práce
Galanta
Adresa
J.Dalloša 1189 , 92521 Sládkovičovo
Pracovná oblasť
Doprava
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Vodič na vozidlá nad 3,5 t - traktor - zimná + letná údržba v meste Sládkovičovo
Požiadavky na zamestnanca
- vek najmenej 18 rokov
- vodičský preukaz skupiny B, T
- pozitívny postoj k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť
Informácie pre uchádzača
Technické služby Sládkovičovo boli založené ako príspevková organizácia predovšetkým na zabezpečovanie verejno-prospešných činností vyplývajúcich pre mesto Sládkovičovo a zo zákona o obecnom zriadení.
• úprava a údržba sadov, parkov, mestských kvetinových záhonov, trávnikov a iných verejných priestranstiev
• údržba miestnych komunikácií vrátane ich zimnej zjazdnosti
• čistenie mestských komunikácií a chodníkov,údržba detských ihrísk a pieskovísk
• odvoz tuhého komunálneho odpadu a separovaného odpadu
• poskytovanie služieb mechanizmami
Stručná charakteristika spoločnosti :
J.Dalloša 1189, Sládkovičovo, Slovensko
Kontaktná osoba: Viliam
Tel.: 0911175737