Traktorista

Technické služby Sládkovičovo

Miesto práce
Galanta
Adresa
Sládkovičovo
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 EUR / Mesiac
Ponúkaný plat v 900€ brutto. Stravné lístky za každý odpracovaný deň v hodnote 3,60€.
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
1.1.2019
Náplň práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- obsluha poľnohospodárskych strojov
- zimná a letná údržba mesta Sládkovičovo
Požiadavky na zamestnanca
-vodičsky preukaz B a T
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
Informácie pre uchádzača
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Spoločnosť bude kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria výberu.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Technické služby Sládkovičovo boli založené ako príspevková organizácia predovšetkým na zabezpečovanie verejno-prospešných činností vyplývajúcich pre mesto Sládkovičovo a zo zákona o obecnom zriadení.
• úprava a údržba sadov, parkov, mestských kvetinových záhonov, trávnikov a iných verejných priestranstiev
• údržba miestnych komunikácií vrátane ich zimnej zjazdnosti
• čistenie mestských komunikácií a chodníkov,údržba detských ihrísk a pieskovísk
• odvoz tuhého komunálneho odpadu a separovaného odpadu
• poskytovanie služieb mechanizmami
J.Dalloša 1189, Sládkovičovo, Slovensko
Kontaktná osoba: Viliam
Tel.: 0911175737