chyžná

THERMA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
480 EUR / Mesiac
- TTP v hrubom od 480,00 EUR
- brigádnicka práca študenta, max. 20h/týždeň
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
28.9.2018
Náplň práce
upratovanie hotelových izieb, wellness centra, spoločných priestorov hotela - podľa zaradenia vedúcej oddelenia
Požiadavky na zamestnanca
- spoľahlivosť
- precíznosť
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v mladom kolektíve
- zamestnanecká jedáleň, výber zo 6tich jedál denne
- zľavy na služby hotela
Informácie pre uchádzača
prax nie je potrebná, vybraných uchádzačov zaučíme.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Prevádzka jediného 4* hotela v Dunajskej Strede s wellness centrom.
Priemyselná 624/4, Dunajská Streda, Slovensko
Kontaktná osoba: Alena Horná
Tel.: 0903777345