chyžná

THERMA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Adresa
Priemyselná 4
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
480 EUR / Mesiac
TPP, ponúkaný plat od 480,00 EUR/mesiac.
Brigádnicka práca študenta, max 20h/týždeň, mzda od 2,40 €/hodina.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Upratovanie hotelových izieb, hotelového wellness centra a spoločných priestorov hotela - podľa zaradenia vedúcou oddelenia.
Požiadavky na zamestnanca
- precíznosť
- spoľahlivosť
- zmysel pre čistotu a poriadok
Zamestnanecké výhody, benefity
- zamestnanecká jedáleň s ponukou až 6tich jedál denne
- zľavy na služby hotela (wellness, masáže. . .)
- práca v mladom kolektíve
Informácie pre uchádzača
Prax nie je potrebná. Vybraných uchádzačov zaučíme podľa potreby.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Prevádzka jediného 4* hotela v Dunajskej Strede s wellness centrom.
Priemyselná 624/4, Dunajská Streda, Slovensko
Kontaktná osoba: Mikolai Csilla
Tel.: 0903462235