Elektrotechnik drobných elektrozařízení

Thermo-control CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Podunajská 31
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
500 - 1 000 EUR / Mesiac
Správné plnění zadaných úkolů
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
29.3.2019
Termín nástupu
8.1.2019
Náplň práce
Náplní práce bude příjem reklamací, odzkoušení funkčnosti produktu a komunikace se zákazníky. Nadále bude náplní práce také technická podpora týkající se našich produktů (izbové termostaty, regulácia).
Požiadavky na zamestnanca
Minimálně § 21 - o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike, výhodou 1 rok praxe, samostatnost, technická zručnost, pečlivost.
Zamestnanecké výhody, benefity
Firemní akce, stravenky, odměny, mladý kolektiv
Informácie pre uchádzača
Nástup možný ihned na poloviční i plný pracovní úvazek. Vhodné také pro absolventy nebo důchodce.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma Thermo-control SK s.r.o. je oficiálnym distribútorom termostatov a regulačnej techniky značky SALUS Controls
Podunajská, 31, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Zdeněk Svoboda
Tel.: 0944 451 862