OBCHODNÁ REPREZENTANTKA V OBLASTI OBNOVY BYTOVÝCH DOMOV

THERMOINVEST SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 EUR / Mesiac
900,- EUR Brutto + systém odmeňovania za produktivitu
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
Ihneď
Náplň práce
· Práca v teréne – komunikácia s klientom
· Zodpovednosť za plnenie plánov a stanovených cieľov
· Vedenie obchodných rokovaní
· Aktívne vyhľadávanie bytových domov pre ich obnovu
Požiadavky na zamestnanca
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- samostatnosť, rozhodnosť, organizačné schopnosti
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- pracovné skúsenosti a znalosť prostredia v danej oblasti
- zameranie na výsledky
Vodičský preukaz: B
Zamestnanecké výhody, benefity
· Flexibilná pracovná doba
· Motivujúce platobné podmienky
· Mobilný telefón
· Po zaškolení služobné auto
Informácie pre uchádzača
Pozor, nehľadáme teoretika, hľadáme človeka z praxe, ktorý vie preukázať výsledky.
Informácie o výberovom konaní:
Svoje životopisy zasielajte e-mailom na adresu: predaj@thermoinvest.sk
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami požadované kritéria.
Stručná charakteristika spoločnosti :
THERMOINVEST SLOVAKIA s.r.o. so zameraním na obnovu bytových domov v rámci Slovenskej republiky od roku 2005.
Grosslingova 56, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Sekretariát
Tel.: +421911360374