OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

TIERRA VERDE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Adresa
Rovinka 15005, 900 41 Rovinka
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
29.6.2018
Termín nástupu
podle dohody
Náplň práce
AKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE:
• Prezentácia a predaj výrobkov Tierra Verde
• Kontakt so zákazníkmi (telefonický, písomný, osobný)
• Plnenie nastaveného plánu predaja
• Účasť na predajných akciách
• Spracovanie obchodných ponúk
Požiadavky na zamestnanca
ČO POŽADUJEME:
• Obchodného ducha a organizovanosť, reprezentatívne vystupovanie
• Ochotu učiť sa a zlepšovať sa
• Znalosť práce na PC
• Samostatnosť aj tímovú spoluprácu, pozitívny prístup
• Vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič)
Zamestnanecké výhody, benefity
ČO PONÚKAME:
• priateľský kolektív milých ľudí a atmosféru rodinnej firmy
• možnosť úpravy pracovného času "na mieru"
• 5 týždňov dovolenky
Informácie pre uchádzača
Sme česko-slovenská spoločnosť TIERRA VERDE s.r.o. a na slovenskom máme dcérsku firmu Tierra Verde SK. Od roku 2008 vyvíjame a vyrábame drogériu YELLOW & BLUE. Táto značka zahŕňa kompletný rad účinných pracích a čistiacich prostriedkov pre šetrnú starostlivosť o domácnosť. Našim spoločným menovateľom je koncept chemického minimalizmu.
Do našej spoločnosti TIERRA VERDE SK hľadáme nového kolegu. Nástup je možný ihneď alebo dohodou. Jedná sa o prácu v kancelárii (Rovinka) a v teréne u zákazníkov po celom Slovenskom.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Rovinka 1505, Rovinka, Slovensko
Kontaktná osoba: Jana Lysáková
Tel.: +420 739 029 465