asistent predaja

TM INVEST, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Obuv Rieker, OC AVION, Ivanska cesta 12, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
800 - 950 EUR / Mesiac
- ponuka práce na TPP v OC Avion BA
- nástupný plat 800 € brutto + percenta z predaja + pracovné oblečenie + možnosť nákupu za výhodne zamestnanecké ceny a ďalšie
- nezaučených zaškolíme
- nástup možný ihneď
- bližšie info: ☎0911265780
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
15.7.2020
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Aktívne ponúka a predáva tovar zákazníkom, radí zákazníkom ako udržiavať zakúpený tovar, ponúka doplnkový sortiment, kontroluje tovar na zverenom úseku, udržiavanie čistoty a poriadku na predajni a vykonávanie práce podľa pokynov nadriadených.
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské vzdelanie
- stredoškolské vzdelanie s maturitou
práca vhodná aj pre absolventa
Zamestnanecké výhody, benefity
- percenta z predaja
- pracovné oblečenie
- možnosť nákupu za výhodne zamestnanecké ceny a ďalšie benefity.
Informácie pre uchádzača
Stručná charakteristika spoločnosti :
Slovenská spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť predajní s obuvou a galantérnym tovarom pod názvom Obuv Soňa a obuv Rieker. Za 25 rokov na Slovenskom trhu sa stala synonymom pohodlia, dizajnu, nadčasovosti a praktickosti obuvi zároveň.
R. Jašíka 158/8, Partizánske, Slovensko
Kontaktná osoba: Anna Ďurišová